Skip to content

quitratinbernucocnyriserrerandy.co

apologise, but, opinion, you commit error..

Category: DEFAULT

DEFAULT

Idioti - Meresjev - Meresjevs Not Dead (CDr, Album)


9 thoughts on “ Idioti - Meresjev - Meresjevs Not Dead (CDr, Album)

  1. E keni menduar ndonjëherë si do ishte të mbanit mend çdo detaj të jetës suaj sikur të kishte ndodhur dje? I tillë është rasti i Bob Petrella nga Los Angel-i, i cili mund të kujtojë çdo aspekt të jetës së tij.
  2. I danas buran politički dan u Budvi: Nakon što je Radović zaključao salu, sjednica nove skupštinske većine u Slovenskoj plaži.
  3. Vendimin më të mirë që duhet ta merrni me siguri do të jetë që të filloni të ushtroni. Është konstatuar se për shkak të pritjeve të mëdha, shpejt hiqet dorë. Pra, për fillim ushtrohet më ngadalë.
  4. Mbrëmja e çmimeve të MTV VMA ka dhuruar spektakël dhe plot surpriza. Triumfuese ishin këngetarët Taylor Swift dhe Ariana Grande të cilat rrëmbyen nga tre trofe dhe ishin të nominuara në 10 kategori. Kjo natë ishte plot surpriza edhe për artisten me origjinë shqiptare Bebe Rexha e cila rrëmbeu çmimin për “Kërcimi më i mirë” me dy këngë.
  5. Beqaret nga ana tjetër do arrijnë te realizojnë një takim fiks ashtu si e kishin ëndërruar. Personi do ketë cilësitë me te mira te mundshme. Me financat me mire tregohuni me te kujdesshëm sot ne mënyrë qe edhe e nesërmja te jete e qëndrueshme.
  6. Një milion infeksione të reja seksualisht të transmetueshme (SST) ndodhin çdo ditë, sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë. Kjo do të thotë më shumë se milionë raste të reja të katër.
  7. Jan 14,  · Kjo është historia që po thyen rrjetin. Një burrë me emrin Dashrath Manjhi e kaloi gjithë jetën duke jetuar në një fshat të vogël indian. Ai dhe gruaja e tij nuk ishin të pasur, por ata ndiheshin ashtu sepse kishin njëri-tjetrin. Por një ditë, gruaja e Dashrath .
  8. Më 1 nëntor të këtij viti, deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka në Agjencinë Kundër Korrupsionit kishte deklaruar se posedon pesë banesa. Por vetëm 10 ditë më pas, Zeka kishte 3 banesa më pak, shkruan Insajderi. Tri banesa të blera nga Zeka me në njërin prej komplekseve më ekskluzive në Prishtinë, me urdhër të [ ].
  9. Një studim britanik ka zbuluar se 71% e objekteve që i përdorim çdo ditë mund të jenë të rrezikshme nëse nuk i pastrojmë. Kjo do të thotë se këto pajisje mund të bëhen terren i përshtatshëm për përhapjen e mikrobeve dhe kërpudhave, të cilat janë toksike dhe mund të shkaktojnë një sërë patologjish, duke filluar nga dhimbjet e stomakut tek infeksionet e lëkurës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *